Asset Publisher Asset Publisher

Grzybobranie 2019

Grzybobranie i konkurs „Ekogrzyb 3 D”

W dniu 12.10.2019 roku Nadleśnictwo Międzyzdroje we współpracy z Wolińskim Parkiem zorganizowało grzybobranie połączone z rozstrzygnięciem konkursu „Ekogrzyb 3 D”.

Dzień jak każdy nadawał się na wyprawę do lasu, mimo deszczowej pogody do udziału w grzybobraniu zgłosiły się dwie klasy podstawowe oraz dzieci z rodzicami.

W tym roku grzybów było dużo, dlatego uczestnicy grzybobrania wracali z lasu z pełnymi koszami grzybów. Po tak udanym czasie spędzonym na świeżym powietrzu w lesie i powrocie z grzybobrania na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Nadleśnictwa Międzyzdroje „Darz Bór” ogłoszono wyniki konkursu „Ekogrzyb 3 D”.

Dla wszystkich uczestników grzybobrania i laureatów konkursu „Ekogrzyb 3D” czekały wspaniałe nagrody i upominki sponsorowane przez Nadleśnictwo Międzyzdroje oraz Woliński Park Narodowy. Po ogłoszeniu wyników na uczestników czekało ognisko z kiełbaskami oraz przekąski.

Każdy mógł wziąć udział w konkursach i loteriach przygotowanych przez pracowników nadleśnictwa i Woliński Park Narodowy.

Akcja ta cieszyła się dużym uznaniem, co potwierdziły nauczycielki klas podstawowych informując, że za rok również chętnie wezmą udział.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie.